Ощадбанк: До уваги власників казначейських зобов’язань серії В "Військові"

Інформуємо, що установами Ощадбанку до 30 грудня 2017 року включно проводиться погашення казначейських зобов’язань України серії В.

Під час погашення пред'явникам сертифікатів виплачується номінальна вартість казначейських зобов'язань та дохід за несплаченими купонами. 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04 липня 2017 року №552 «Про внесення змін до пункту 15 Умов розміщення та погашення казначейських зобов’язань «Військові» було продовжено строк приймання до погашення та виплати купонного доходу за сертифікатами казначейських зобов’язань серії В, випуск яких регламентовано постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2014 року №100 «Про випуск казначейських зобов’язань «Військові» (із змінами і доповненнями). 

Відповідно до зазначених змін погашення казначейських зобов’язань «Військові» та виплата доходу за ними припиняються 31 грудня 2017 року. Після зазначеної дати казначейські зобов’язання, що не були пред’явлені до погашення, вважаються погашеними. 

Установи АТ «Ощадбанк», задіяні в обслуговуванні казначейських зобов’язань, приймають до погашення казначейські зобов’язання серії В до 30 грудня 2017 року включно.

.

Опубликовано на сайте: 28.12.2017

Источник: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/430

Заказать онлайн:

Кредит на карту

Эквайринг

Кредит под залог

Депозит для бизнеса

Счет для бизнеса

Кредит для бизнеса

Кредит наличными

Лизинг


Подпишитесь на рассылку сайта, это бесплатно!
Всего подписчиков - 13207


Лучшие банковские продукты для бизнеса за 9 месяцев 2017 года по версии Prostobiz.ua