Ощадбанк: До уваги власників казначейських зобов’язань серії В "Військові"

Інформуємо, що установами Ощадбанку до 30 грудня 2017 року включно проводиться погашення казначейських зобов’язань України серії В.

Під час погашення пред'явникам сертифікатів виплачується номінальна вартість казначейських зобов'язань та дохід за несплаченими купонами. 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04 липня 2017 року №552 «Про внесення змін до пункту 15 Умов розміщення та погашення казначейських зобов’язань «Військові» було продовжено строк приймання до погашення та виплати купонного доходу за сертифікатами казначейських зобов’язань серії В, випуск яких регламентовано постановою Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2014 року №100 «Про випуск казначейських зобов’язань «Військові» (із змінами і доповненнями). 

Відповідно до зазначених змін погашення казначейських зобов’язань «Військові» та виплата доходу за ними припиняються 31 грудня 2017 року. Після зазначеної дати казначейські зобов’язання, що не були пред’явлені до погашення, вважаються погашеними. 

Установи АТ «Ощадбанк», задіяні в обслуговуванні казначейських зобов’язань, приймають до погашення казначейські зобов’язання серії В до 30 грудня 2017 року включно.

.

Опубликовано на сайте: 28.12.2017

Источник: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/430

Забавное видео

Фантастические броски этого 2-х летнего карапуза покорили Интернет! А вы так умеете бросать?

Заказать онлайн:

Кредит для бизнеса

Счет для бизнеса

Кредит на карту

Кредит под залог

Депозит для бизнеса

Лизинг

Кредит наличными

Эквайринг


Лучшие банковские продукты для бизнеса - 2018

Подпишитесь на рассылку сайта, это бесплатно!
Всего подписчиков - 12067