АТ "Комерційний Індустріальний Банк" пропонує послугу швидкого і зручного оформлення банківських гарантій

У листопаді 2018 року АТ "КІБ" отримав рейтинг надійності за національною шкалою на рівні uaAA та можливість видачі гарантій, які без будь-яких обмежень приймаються при проведенні електронних закупівель органами виконавчої влади України, найбільшими державними і приватними компаніями.

АТ "КІБ" пропонує своїм діючим та потенційним Клієнтам послугу швидкого і зручного оформлення банківських гарантій на паперових носіях або в електронному вигляді з електронно-цифровим підписом (ЕЦП) відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" та вимог замовників. Банківські гарантії - це надійний інструмент забезпечення різних видів зобов‘язань сторін як по внутрішнім, так і по зовнішньоекономічним договорам.

Одна із основних переваг АТ «КІБ» - у тому, що ми знаходимо баланс між надійністю банка-гаранта та партнерськими відносинами з нашими Клієнтами. Персональний підхід до кожного Клієнта, оперативне оформлення банківських гарантії, швидке прийняття рішень – це основні принципи роботи менеджерів Банку.

Зважаючи на високий національний рейтинг надійності (uaAA) АТ «КІБ» та багаторічний досвід роботи в галузі гарантій для держзакупівель, Клієнти можуть розраховувати на кваліфіковану консультацію щодо нюансів оформлення банківської гарантії та можливість коригування тексту гарантії відповідно до вимог тендерної документації замовника.

Тому, якщо ви бажаєте взяти участь в тендері без залучення власних ресурсів або вам потрібно знизити ризик невиконання умов контракту (ризик неоплати або неотримання товару/послуг, або неповернення авансового платежу), скористайтесь зручними і надійними програмами банківських гарантій від Акціонерного товариства «Комерційний Індустріальний Банк».

Більше інформації щодо гарантій

Опубликовано на сайте: 15.11.2018

Источник: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/180


Заказать онлайн

Кредит для бизнеса

Кредит наличными

Кредит под залог

Кредитную карту

Кредит на карту

Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!


Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV. Подписывайтесь!