ПУМБ: Старт акції для справжніх мандрівників #notatourist від Visa

Любите подорожувати цікавими місцями? Беріть участь в акції #notatourist для власників карток Visa від ПУМБ і Ваше захоплення допоможе виграти чудові призи.

Visa #notatourist – це акція для справжніх мандрівників, які хочуть поділитися приємними моментами з подорожей, показати свої секретні маршрути і розказати про свої найдивовижніші пригоди!

Для участі у конкурсі у період до 07 лютого 2017 року усі держателі платіжних карток Visa від ПУМБ мають завантажити свою фотографію з подорожі в Instagram або Twitter, використавши у пості два хеш-теги – #notatourist і #VisaUA.

Щотижня між учасниками будуть розіграні портативні зарядні пристрої для телефону та головний приз – гіроборд!

Щоб побачити свою публікацію на унікальній карті #notatouris не забудьте вказати геотег (розташування) місця, де зроблена конкурсна фотографія. Ця унікальна карта #notatourist стане для вас чудовим порадником для планування майбутніх подорожей. Також за допомогою цієї карти можна ознайомитись з вигідними пропозиціями та привілеями для держателів карток Visa зі всього світу.

Опубликовано на сайте: 11.01.2017

Источник: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/214Тема дня

Депутаты могут отменить обязательную уплату ЕСВ для предпринимателей

После того, как стало известно о том, что с нового года физическим лицам-предпринимателям и самозанятым лицам придется платить единый социальный взнос каждый месяц независимо от наличия доходов, многие предприниматели решили прекратить свою деятельность. К регистраторам выстроились огромные очереди, а судьба малого бизнеса в Украине оказалась под угрозой. Видимо, это поняли и народные депутаты. По крайней мере, на сегодняшний день в Верховной Раде Украины зарегистрированы уже 2 законопроекта, которые касаются отмены обязательной уплаты ЕСВ для предпринимателей. Подробнее расскажет Prostopravo

Видео дня


Рекомендуем