Выбираем интернет-эквайринг для онлайн магазина – советы экспертов

Иллюстрация http://www.sxc.hu/

На что обращать внимание при выборе банка для услуги интернет-эквайринга – возможности онлайн-магазина принимать карточные платежи покупателей? Расспрашивал экспертов Prostobiz.ua

Александр Беззубов, директор по развитию электронной коммерции, Альфа-Банк Украина 

На сегодняшний день в Украине уже сложились определенные ценовые предложения для разных категорий онлайн-магазинов, однако в текущих непростых реалиях жизнедеятельности банковского сектора, прежде всего, необходимо обращать внимание:

  1. На надежность и устойчивость банка, который предлагает услугу эквайринга;
  2. На технологические возможности и "фишки", которые банк предоставляет в рамках подключения услуги;
  3. На надежность системы фрод-мониторинга;
  4. На возможность качественной поддержки партнера в режиме 24/7.

Ірина Рибій, відділ розвитку продуктів Idea Bank (Идея Банк)  

При виборі банку для співпраці по інтернет-еквайрингу вартувало б звернути увагу на наступне.

Фінансові аспекти.

Вартість підключення, комісія за обслуговування, вартість транзакцій – відсоток від суми кожного платежу (для розрахунків платіжними картками, які емітовані банком-екваєром, відсоток зазвичай встановлюється значно менший).

Технічні параметри.

Насамперед слід звернути увагу на те, чи обслуговування інтернет-еквайрингу буде здійснюватися через власний процесинговий центр банку, чи через аутсорс процесингової компанії ІPSP (Іnternet Payment Servіce Provіders). Від цього залежить швидкість реагування банку при виникненні нестандартних ситуацій чи поломок.

Також для більшості інтернет-магазинів важливим є надання банком-екваєром можливості налаштування інтерфейсу сторінки для оплати відповідно до своїх корпоративних стандартів.

Рівень сервісу.

Мається на увазі зручність користування, швидкість здійснення операції, швидкість зарахування коштів на рахунок продавця товару, можливість надання доступу до «особистого кабінету», в якому продавець товару може відслідкувати всі оплати, здійснені на його сайті в онлайн-режимі цілодобово.

Слід звернути увагу і на те, з якими платіжними системами працює банк-екваєр (зазвичай це Vіsa і Mastercard), а також якого класу карти обслуговує – щоб у власників різних класів платіжних карток була можливість розрахуватись за товар чи послугу.

Безпека здійснення операцій.

Гарантування захисту операцій - протидія Інтернет-шахрайству, потрібно поцікавитись наявністю відповідного програмного забезпечення, що відповідало б міжнародним стандартам безпеки.

Комментарии

Вы можете оставить первый комментарий к этой публикации.

X

Причина вмешательства модератора

Описание нарушения в свободной форме
X

Пожаловаться модератору

Введите причину, которая побудила вас обратиться к модератору

Prostobank.ua - Личные финансы

Prostobiz.ua - Бизнес-финансы

  • Интересна информация на тему бизнес курсы онлайн? Мы рассказали об этом на сайте для малого и среднего бизнеса Prostobiz.ua

Партнеры

Prostopravo.com.ua - Новости права

Ошибка?

Подождите, идет обновление ...

Все поля обязательны к заполнению:
Поле для комментария обязательно должно быть заполнено, если речь идет о числах и других данных, например, тарифах. В противном случае данные проверяться не будут.

Уважаемые посетители!

На сайте размещена информация об услугах банков Украины.

Для получения актуальной информации об услугах банков России перейдите на сайт Bankchart.ru

Спасибо, что читаете наши сайты!