Выбираем интернет-эквайринг для онлайн магазина – советы экспертов

На что обращать внимание при выборе банка для услуги интернет-эквайринга – возможности онлайн-магазина принимать карточные платежи покупателей? Расспрашивал экспертов Prostobiz.ua

Александр Беззубов, директор по развитию электронной коммерции, Альфа-Банк Украина

На сегодняшний день в Украине уже сложились определенные ценовые предложения для разных категорий онлайн-магазинов, однако в текущих непростых реалиях жизнедеятельности банковского сектора, прежде всего, необходимо обращать внимание:

  1. На надежность и устойчивость банка, который предлагает услугу эквайринга;
  2. На технологические возможности и "фишки", которые банк предоставляет в рамках подключения услуги;
  3. На надежность системы фрод-мониторинга;
  4. На возможность качественной поддержки партнера в режиме 24/7.

Ірина Рибій, відділ розвитку продуктів Idea Bank (Идея Банк) 

При виборі банку для співпраці по інтернет-еквайрингу вартувало б звернути увагу на наступне.

Фінансові аспекти.

Вартість підключення, комісія за обслуговування, вартість транзакцій – відсоток від суми кожного платежу (для розрахунків платіжними картками, які емітовані банком-екваєром, відсоток зазвичай встановлюється значно менший).

Технічні параметри.

Насамперед слід звернути увагу на те, чи обслуговування інтернет-еквайрингу буде здійснюватися через власний процесинговий центр банку, чи через аутсорс процесингової компанії ІPSP (Іnternet Payment Servіce Provіders). Від цього залежить швидкість реагування банку при виникненні нестандартних ситуацій чи поломок.

Також для більшості інтернет-магазинів важливим є надання банком-екваєром можливості налаштування інтерфейсу сторінки для оплати відповідно до своїх корпоративних стандартів.

Рівень сервісу.

Мається на увазі зручність користування, швидкість здійснення операції, швидкість зарахування коштів на рахунок продавця товару, можливість надання доступу до «особистого кабінету», в якому продавець товару може відслідкувати всі оплати, здійснені на його сайті в онлайн-режимі цілодобово.

Слід звернути увагу і на те, з якими платіжними системами працює банк-екваєр (зазвичай це Vіsa і Mastercard), а також якого класу карти обслуговує – щоб у власників різних класів платіжних карток була можливість розрахуватись за товар чи послугу.

Безпека здійснення операцій.

Гарантування захисту операцій - протидія Інтернет-шахрайству, потрібно поцікавитись наявністю відповідного програмного забезпечення, що відповідало б міжнародним стандартам безпеки.

Полезное видео о бизнес-финансах


Опубликовано на сайте: 11.09.2015

Источник: http://www.prostobiz.ua/

Заказать онлайн:

Депозит для бизнеса

Кредит для бизнеса

Кредит под залог

Лизинг

Эквайринг

Кредит наличными

Счет для бизнеса

Кредит на карту


Лучшие банковские продукты для бизнеса - 2018

Подпишитесь на рассылку сайта, это бесплатно!
Всего подписчиков - 12154

Рекомендуем