Кредобанк: PKO Bank Polski та Кредобанк долучилися до відправки допомоги Польщі Україні у боротьбі з коронавірусом // 25.06.2020

Найбільший банк Польщі PKO Bank Polski через свій благодійний фонд Fundacja PKO Banku Polskiego та Кредобанк підтримали організовану Міністерством закордонних справ Польщі відправку конвою допомоги із засобами індивідуального захисту та антисептиками лікарням України, що лікують пацієнтів з коронавірусом COVID-19. 12 вантажівок конвою вирушили з Варшави до Києва 24 червня. // 25.06.2020

Зокрема, благодійний фонд Fundacja PKO Bank Polski надав до урядової допомоги Польщі 1000 комплектів комбінезонів біологічного захисту з бахілами, 2000 захисних масок-щитків на обличчя Safecover, 50 000 захисних рукавиць та 4 500 літрів дезінфекційних засобів. Увесь благодійний вантаж буде передано державному підприємству «Укрвакцина» Міністерства охорони здоров’я України, яке розподілить його між українськими лікарнями.

«Від початку пандемії коронавірусу Fundacja PKO Banku Polskiego допомагає тим, хто цього потребує, та включається в усі доброчинні акції, що мають на меті підтримку охорони здоров’я та запобігання поширенню COVID-19. Завдяки банківським волонтерам наша допомога надходить саме туди, де вона потрібна. Зараз ми скеровуємо свою допомогу в Україну»,- говорить Малгожата Глембіцька, голова Fundacji PKO Banku Polskiego.

«Кредобанк розпочав допомагати українським лікарням, що перебувають на першій лінії боротьби з небезпечною хворобою, з початку пандемії COVID-19. У квітні-травні банк забезпечив коштовним медичним обладнанням та захисними засобами 11 лікарень Львівщини, що приймають та лікують хворих на COVID-19. Ми раді долучитися до урядової допомоги Польщі лікарням України та вже разом з нашим акціонером – PKO Bank Polski  боротися з непростим випробуванням, яке випало на долю всього світу та всіх нас у 2020 році», – говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

Загалом на боротьбу з коронавірусом COVID-19 члени Групи PKO Bank Polski, в тому числі і Кредобанк, переказали близько 23 мільйони злотих. Серед напрямків допомоги -  обладнання для лікарень, закупівля тестів на наявність вірусу SARS-Cov-2 та засобів індивідуального захисту. Також було придбано і подаровано автомобілі для потреб медичних закладів, та санітарних і військових служб. Банківські волонтери в Польщі активно підтримують місцеві спільноти, в тому числі лікарів, підопічних будинків громадської допомоги та будинків дитини. Fundacja PKO Banku Polskiego постійно проводить збір коштів на боротьбу з коронавірусом.

Кредобанк виділив на боротьбу з пандемією 3 мільйони гривень, що було скеровано на допомогу медичним закладам Львівщини, що лікують хворих на коронавірус COVID-19. З них за 2 мільйони гривень було придбано медобладнання для Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні та 8-ї міської клінічної лікарні м. Львова, а ще за 1 мільйон гривень – захисне спорядження, засоби індивідуального захисту та дезінфекційне обладнання для лікарень Львівської області, визначених Міністерством охорони здоров’я та Національною службою здоров’я України для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Закупівля допомоги здійснювалася за прямими угодами за заявками лікарень протягом квітня-червня.

Опубликовано на сайте: 25.06.2020

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/186

Горячие предложения

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Полікомбанк

Кредити для бізнесу

процентні ставки від 12% річних в гривні

швидке отримання

індивідуальний підхід до позичальників

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводители

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления

Лучшие банковские продукты — II квартал 2020

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com