Кредобанк – у десятці лідерів за кількістю вкладів населення // 13.05.2022

Кредобанк за підсумками першого кварталу 2022 року увійшов до ТОП-10 за кількістю вкладів населення сумою 400-600 тисяч гривень. // 13.05.2022

Загальна сума вкладів фізичних осіб у Кредобанку станом на квітень 2022 року становила майже один мільярд гривень. 

За перший квартал 2022 року обсяг коштів фізичних осіб в Кредобанку зріс на 7%. Зростали, як гривневі вклади, так і кошти у іноземній валюті. Банк зберігає високий рівень ліквідності, що дало змогу достроково погасити кредит рефінансування Національного банку України в сумі 750 мільйонів гривень. 

Під час війни Кредобанк продовжує кредитувати бізнес, щоб підтримати економіку України. За перший квартал цього року обсяг кредитів, наданих юридичним особам, зріс на більш як 150 мільйонів гривень. 

«У травні Кредобанк відзначає 32 роки роботи на ринку. За ці 32 роки банк завжди виконував свої зобов’язання і гідно пройшов випробування економічними кризами та війною. Будучи частиною найбільшої фінансової групи Польщі -  PKO Bank Polski, Кредобанк продовжує надійну роботу та забезпечує  усі операції клієнтів. Те, що банк є серед лідерів за кількістю великих вкладів населення, вкотре підтверджує високий рівень довіри українців до Кредобанку», – говорить голова Правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв. 

За підсумками IV кварталу 2021 року Кредобанк увійшов до п’ятірки лідерів в рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» та збільшив свій прибуток за 2021 рік майже на 50% у порівнянні з 2020 роком. 

У підсумковому рейтингу «Найкращі банківські продукти» за 2021 рік від агентства «Простобанк Консалтинг» продукти Кредобанку посіли перше місце у номінаціях «Депозити» та «Автокредити», а також другу позицію у номінаціях «Іпотека на придбання житла на вторинному ринку» та «Кредитні карти».

Опубликовано на сайте: 13.05.2022

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/186

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Hotline Finance

Зелена карта для виїзду за кордон

Ціна нижча, ніж при покупці страховки на кордоні

Без візитів до страхових агентів

Готова страховка з доставкою на email

Безпечне оформлення і оплата онлайн

Получать все новости и статьи сайта в одном email в день?

также следить за новостями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводители

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления