UKRSIBBANK запрошує на SYNERGY 2022. IT Business & IT Education: New Horizons // 22.06.2022

UKRSIBBANK BNP Paribas Group як партнер освітньої IT-конференції SYNERGY 2022. IT Business & IT Education: New Horizons запрошує на захід ІТ асоціації України, який об’єднає представників бізнесу, влади, освіти та науки для спільного обговорення поточних реалій у світі ІТ-освіти. // 22.06.2022

UKRSIBBANK як частина провідної європейської групи BNP Paribas зі світовим досвідом прагне сталого розвитку економіки, знижуючи вплив на навколишнє середовище та забезпечуючи дотримання глобальних цінностей суспільства та високих стандартів корпоративного управління.

У 2021 році банк продовжував підтримувати соціально важливі проєкти, започатковані раніше, та розвивати нові ініціативи: це підтримка підприємців середнього та малого бізнесу, гендерної рівності, нові формати програми «Жінки у бізнесі» та фінансової освіти, формування культури інновацій, тощо. ESG-підхід (Environmental, Social, Governance) став основою рішень банку. Так у 2021 році UKRSIBBANK видав перший «зелений» транш на фінансування електромобілів, підтримував корпорації, які працюють в Україні, в їхньому енергетичному переході. Завдяки ініціативі Priceless Planet Coalition банк надав можливість кожному з понад мільйона клієнтів зробити свій внесок у протидію змінам клімату через щоденні NFC оплати платіжними картами Mastercard.

«У сьогоднішньому світі бізнес відіграє важливу роль у суспільстві, яке все частіше стикається з серйозними та різноманітними викликами. У результаті сучасний бізнес, будуючи плани на майбутнє, все більше уваги та часу має приділяти питанням корпоративної соціальної відповідальності. Так, робота над питаннями сталого розвитку економіки, глобальної зміни клімату, соціальних ризиків і корпоративного управління стають невід'ємною частиною плану дій на найближчі роки як у багатьох міжнародних корпораціях, так і в українських компаніях», - розповіла Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Нагадаємо, що у 2021 році UKRSIBBANK став членом Глобального договору ООН. Банк підтвердив зобов’язання дотримуватися Десяти принципів Глобального договору у сфері захисту прав людини, трудових відносин, охорони довкілля та боротьби з корупцією. Також банк отримав відзнаку Business Hero Європейської Бізнес Асоціації.

Ознайомитися зі Звітом Корпоративної Соціальної Відповідальності 2021 можна тут.

Опубликовано на сайте: 22.06.2022

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/242

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Получать все новости и статьи сайта в одном email в день?

также следить за новостями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводители

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления