«Кредобанк» пропонує вигідний короткостроковий депозит для малого та середнього бізнесу

З серпня 2019 року «Кредобанк» пропонує своїм клієнтам-підприємцям, підприємствам малого та середнього бізнесу та агропідприємствам новий депозитний продукт «Ринковий» з підвищеною відсотковою ставкою – до 16,5% річних у гривні залежно від терміну розміщення коштів. // 16.08.2019

Депозит «Ринковий» може бути укладеним на строк від 2-х днів до 3-х місяців. Мінімальна сума вкладу – 200 тисяч гривень. Кількість депозитів на єдиному вкладному рахунку не обмежується. Відкриття вкладу можливе при зверненні у відділення банку. При закінченні строку вкладу, якщо клієнт не заявить про розірвання вкладу, депозит продовжується автоматично на той же термін за чинними на день пролонгації ставками.

«Новий депозит «Ринковий» дає змогу клієнтам малого та середнього бізнесу отримати підвищений додатковий дохід навіть за кілька днів. Ця пропозиція особливо вигідна клієнтам з аграрного сектору, які часто потребують розмістити вільні кошти на дуже короткий термін під вигідні відсотки», – говорить Директор департаменту малого і середнього бізнесу АТ Кредобанк» Ірина Груй.

Опубликовано на сайте: 16.08.2019

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/186

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!Путеводитель

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления

Видео путеводитель