Індустріалбанк в ТОП 25 найнадійніших банків країни // 24.05.2019

Індустріалбанк вкотре підтвердив рівень надійності, посівши 21 місце в рейтингу стійкості банків, який формує портал «Мінфін». Рейтинг складено за підсумками першого кварталу 2019 року. Також було складено рейтинг стресостійкості, у якому Індустріалбанк посів 16 позицію. У ранжуванні банків за показником лояльності Індустріалбанк залишився на 25 позиції. // 24.05.2019

Для створення рейтингу використовувалися дані звітності банків  за підсумками 1 кварталу 2019 року, а також  оцінка банків фінансовими аналітиками провідних українських компаній. Для отримання такої оцінки портал «Мінфін» опитує експертів компаній ICU, IBI-Rating та Експерт-Рейтинг.

У ранжуванні за лояльністю позицію банку визначає частка і темпи приросту його депозитного портфеля фізичних осіб. «Мінфін» також бере до уваги фінансову репутацію фінустанови та її досвід роботи на банківському ринку. Згідно з даними НБУ, на 1 квітня фізособи розмістили на депозитах в банках 515,9 млрд грн. За перші три місяці 2019 року депозитний портфель населення зріс на 7,5 млрд грн або на 1,4%.

«Індустріалбанк стабільно займає потужну позицію у рейтингу стійкості Мінфіну, ­— коментує Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку, - Банк продовжує проводити консервативну кредитну політику, яка дозволяє отримувати адекватний прибуток з врахуванням визначеного ризик – апетиту.  Обсяг депозитного портфелю банку визначається наступними факторами: кредитно – ресурсним планом, рівнем відсоткових ставок за депозитним портфелем фізичних та юридичних осіб, а також концентрацією депозитного портфелю фізичних осіб в зобов'язаннях банку.   В залежності від даних факторів впроваджується  рішення по залученню  або зменшенню обсягу депозитного портфелю банку».

Михайло Букрєєв також зазначив, що банк створив достатній рівень «буферу ліквідності» (Депо – сертифікати НБУ, ОВДП), який здатний забезпечити поглинання небажаного ризику ліквідності у разі змін у фінансово – економічної ситуації в Україні.

Рейтинг стійкості банків від порталу «Мінфін» — це щоквартальна оцінка діяльності банків на підставі інформації з офіційних та відкритих джерел. Повна методологія викладена тут.

Опубликовано на сайте: 24.05.2019

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/171


Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводитель

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com