Альфа-Банк Україна приєднався до програми фінансування за аграрними розписками // 22.10.2019

Альфа-Банк Україна долучився до співпраці з проектом "Аграрні розписки в Україні", що реалізується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) у партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією. // 22.10.2019

Банк пропонує аграріям фінансування на умовах оформлення аграрної розписки, що виступає забезпеченням при кредитуванні для поповнення обігових коштів агрогосподарств.

Аграрна розписка наразі є зручним фінансовим інструментом, що набуває поширення серед агровиробників. Він має низку переваг перед векселями і форвардними контрактами, зокрема можливість управління валютними ризиками, реєстрація зобов’язання і забезпечення в одному документі, централізований державний реєстр аграрних розписок.

«У пошуку швидких сезонних коштів аграрії усе частіше дивляться у бік аграрних розписок як найпростішого фінансового інструменту. Його головна перевага у тому, що заставою може виступати майбутній урожай. Адже тверда застава є не в кожного агрогосподарства,» - відзначила Лілія Лиманська, директор по роботі з АПК та телекомунікаційними компаніями Альфа-Банку Україна.

Оформлюючи кредит в Альфа-Банку Україна, агровиробники отримують відчутні переваги, серед яких можливість відкривати різні види кредитів, авалювати векселі в рамках загального кредитного ліміту протягом строку його дії, встановлення індивідуального графіку погашення, гнучкий підхід до оформлення застави.

 

Опубликовано на сайте: 22.10.2019

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/130


Горячие предложения

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и кодРейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводитель

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com