АТ "КІБ" прийняв участь у круглому столі «ЕСКО-кредитування ЕСКО-страхування» // 24.04.2019

23 квітня 2019 року у Києві Проект ПРООН Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО спільно з Держенергоефективності організували та провели круглий стіл ЕСКО-кредитування ЕСКО-страхування. // 24.04.2019

Захід організовано з метою розширення  застосування механізму енергосервісу та подолання фінансових бар`єрів розвитку ринку ЕСКО.

В рамках круглого столу було розглянуто ряд питань щодо масштабування енергосервісу, усунення бар`єрів щодо доступності фінансових ресурсів та нівелювання ризиків ЕСКО-контрактів, пропозиції по вдосконаленню законодавства, успішний досвід ЕСКО-кредитування, ризики та особливості проектів для банків, надано рекомендації банкам та ЕСКО для масштабування кредитування, розглянуто досвід реалізації першого страхового ЕСКО-продукту та надано рекомендації для страхових компаній.

Учасниками круглого столу в якості спікерів стали Голова Правління АТ «КІБ» Тетяна Путінцева та Директор Департаменту факторингових, документарних операцій та торгового фінансування Дмитро Чорний, які поділились успішним досвідом фінансування ЕСКО-проектів та надали свої рекомендації банкам та ЕСКО-компаніям для масштабного кредитування.

Нагадаємо, що Акціонерним товариством «Комерційний Індустріальний Банк» розроблено найбільш оптимальну модель фінансування ЕСКО-проектів за допомогою факторингу. Принциповим досягненням є те, що дана модель дозволяє надавати фінансування без заставного майна.

Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк» та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) співпрацюють у сфері фінансування програм енергоефективності та відновлюваної енергетики. У січні 2019 року було підписано Меморандум про партнерство між АТ «КІБ» та ПРООН. У рамках підписаного документа сторони реалізують проект «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО». Метою проекту є впровадження європейських стандартів енергоспоживання та створення комфортних умов перебування у громадських будівлях. Сторони здійснюють інформаційно-консультативну, експертно-аналітичну, іншу співпрацю та координацію дій для реалізації спільних проектів, програм, заходів, спрямованих на розвиток енергозбереження, енергоефективності, «зеленої» енергетики та розбудови необхідної інфраструктури у цих сферах. 

Опубликовано на сайте: 24.04.2019

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/180

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!Путеводитель

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления

Видео путеводитель