Forward Bank: До уваги клієнтів! Штрафні санкції по кредитам не нараховуються до 31 жовтня 2020 р. // 02.09.2020

Нагадуємо, що згідно Закону України № 591- IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», у разі прострочення споживачем у період з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України, споживач звільняється від відповідальності перед кредитодавцем за прострочення по кредитам. // 02.09.2020

Таким чином, враховуючи норми Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», згідно із змінами, внесеними Постановою Кабінету міністрів України №760 від 26 серпня 2020 р., споживач звільняється від відповідальності перед кредитодавцем за невиконання зобов’язань з 01 березня по 31 жовтня 2020 року (включно).

Просимо звернути увагу, що Закон не звільняє клієнтів від зобов’язань обслуговувати свої кредити та сплачувати мінімальні місячні платежі по ним. Пам’ятайте, окрім відділень, сплатити по кредитам та отримати усі банківські послуги можна в Forward online та його мобільному додатку без комісій! Інструкція як сплатити кредит в Forward online тут.

Також для оплати по кредитам Ви можете скористатися мережами терміналів-партнерів Forward Bank: EasyPay, City24, СИСТЕМА. Звертайте, будь ласка, увагу на інформацію щодо комісії цих терміналів.

Опубликовано на сайте: 02.09.2020

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/140

Горячие предложения

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводители

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления

Лучшие банковские продукты — III квартал 2020