Обсяг фінансування «Кредобанку» за програмою JCB Finance перевищив 200 мільйонів гривень // 04.09.2019

У рамках ексклюзивного партнерства з реалізації програми JCB Finance «Кредобанк» профінансував придбання українськими підприємствами сільськогосподарської та будівельної техніки JCB на більш як 200 мільйонів гривень. // 04.09.2019

Завдяки фінансуванню банку станом на серпень українські компанії змогли придбати більше 100 машин загальною вартістю майже 300 мільйонів гривень.   

Ключовими перевагами пропозицій програми JCB Finance є швидкі процедури розгляду заявок на кредит чи лізинг на купівлю техніки (попереднє рішення за 3 дні, остаточне рішення для лізингу за 4-7 днів та для кредиту за 4-14 днів), а також найбільш конкурентні ставки на українському ринку та можливості акційних пропозицій з субсидованими ставками на окремі моделі сільськогосподарських та будівельних машин JCB. Станом на початок вересня в програмі діють акційні умови з придбання телескопічних навантажувачів, міні-навантажувачів, фронтальних навантажувачів та гусеничних екскаваторів під 0% на 1-2 роки.

 «Досягнення вражаючого результату лише за кілька місяців роботи програми підтверджує високу популярність техніки JCB в Україні. Ми раді, що наша робота у рамках програми вже допомогла і допомагає українським фірмам купувати сучасну та якісну будівельну та сільськогосподарську техніку і тим самим розвивати не тільки свій бізнес, а й економіку України», – говорить виконавчий директор напрямку корпоративного бізнесу та МСБ АТ «Кредобанк» Євген Заіграєв.

Компанія JCB – один із найбільших світових виробників будівельного та сільськогосподарського обладнання. Історія JCB – це історія інновацій, цілеспрямованості та наполегливої праці. Пройшовши шлях від скромного підприємства з виробництва сільськогосподарських причепів у 1945 році до сучасного світового гіганту, компанія JCB постійно прагнула бути найкращою та шукала можливості для розвитку. Нині в компанії працює 15000 осіб на 4-х континентах, а техніку JCB можна знайти у будь-якому куточку світу – її продає 2000 дилерських центрів у 150 країнах світу. З початку своєї історії JCB інвестує великі кошти у науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки, завдяки чому у виробничі процеси постійно впроваджуються інновації та застосовуються найсучасніші технології. Інженерно-технічне забезпечення JCB є одним із найкращих у світі, компанія виробляє понад 300 моделей техніки та добре відома високим рівнем обслуговування замовників. Будучи компанією світового класу, JCB залишається родинним бізнесом.

 

«Кредобанк» та JCB підписали угоду про ексклюзивне партнерство в реалізації програми JCB Finance на території України 12 квітня під час Весняного ділового форуму – однієї з найбільших бізнес-подій року в Західній Україні. Аби скористатися програмою, зацікавленим компаніям потрібно звернутися до одного з дилерів JCB в Україні та залишити заявку на купівлю техніки в рамках програми. «Кредобанк» як партнер JCB Finance забезпечує фінансування кредиту або лізингу за програмою.

Опубликовано на сайте: 04.09.2019

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/186

Горячие предложения

Finsee

Кредит для ФОП - до 10 банков

Сумма кредита - от 50 000 до 500 000 грн.

Возраст 25-65 лет

Регистрация ФОП от 1 года

Банки выбираете самостоятельно

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводители

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления

Лучшие банковские продукты — II квартал 2020

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com