ТАСКОМБАНК долучився до унікального проекту консорціумного кредитування програми «Велике будівництво» // 28.08.2021

28 серпня Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Рината Березнікова взяла участь в урочистій церемонії з нагоди підписання договору консорціумного кредитування між Державним агентством автомобільних доріг та шістьма українськими банками. Координатором угоди став Укрексімбанк. // 28.08.2021

В проекті також задіяні Ощадбанк, Укргазбанк, Банк Кредит Дніпро, ПУМБ.

Кредит загальним обсягом 376 млн дол. США надається із забезпеченням у формі державних гарантій строком на 5 років. Процентна ставка становить 4,9% річних. Цільовим призначенням є фінансування об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення за переліком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №521 від 26.05.2021 р.

Впровадження такого інструменту кредитування є безпрецедентним на фінансовому ринку України. Досі можливості залучення таких великих обсягів в українських банках не було, переважно суми кредитування рідко перевищували 50-70 мільйонів доларів. Сьогодні цією угодою її учасники дають чіткий сигнал ринку, що банківська система готова до фінансування великих інвестиційних проектів через механізм консорціуму.

Результатом проведення підготовчої роботи зі структурування угоди стало забезпечення можливості довгострокового кредитування Укравтодору з процентною ставкою навіть нижчою ніж від міжнародних фінансових організацій.

«Підписання сьогоднішньої угоди свідчить про підвищення рівня довіри банків один до одного, готовність фінансових установ обмінюватися досвідом, шукати спільні інтереси, працювати на загальний результат. Сподіваємося, що станемо прикладом для інших учасників ринку в пошуку нових шляхів для реалізації масштабних проектів державного рівня. Для ТАСКОМБАНКУ це не перший досвід реалізації консорціумного кредитування, але наймасштабніший. Ми готові й надалі створювати нові можливості фінансування проектів з іншими учасниками банківського ринку, адже це сприятиме позитивним змінам у розвитку країни, стабільному фінансовому успіху та підвищенню добробуту країни», — підкреслила Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Рината Березнікова.

Передумовами реалізації проекту стало звернення Міністерства інфраструктури України щодо консультаційної експертизи з фінансування програми «Велике будівництво». Під час обговорення шляхів залучення фінансових ресурсів було наголошено на тому, що жоден український банк не може самостійно надати таку значну суму коштів, адже вона перевищує нормативи банків. Це зумовлює необхідність звернення Укравтодору до декількох банків у пошуку фінансування, що в свою чергу не гарантує можливості залучення всіє потрібної суми у найкоротші строки та створює велике навантаження на фінансово-економічну службу Агентства. Саме тому для забезпечення необхідного обсягу коштів було обрано унікальний на ринку механізм консорціумного кредитування.

Опубликовано на сайте: 28.08.2021

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/266

Горячие предложения

ТЕКОМ Лизинг

В гривні, в доларах США, Євро

Лізинг вантажних автомобілів

Лізинг комерційних автомобілів

Лізинг автобусів

Лізинг техніки та спецтехніки

Лізинг с/г техніки

Лізинг комерційної нерухомості

Лізинг обладнання та ін.

м. Одеса, вул. Сабанеїв міст, 5/7

Агропросперіс Банк

Кредити на розвиток бізнесу

Кредити для бізнесу

Сума: до 1 млн. дол. або еквівалент у гривні

Термін: обігові кошти – до 2 років, інвестиційні цілі – до 5 років

Овердрафти: без обов’язкової застави з періодом безперервного користування коштами до 90 днів

Агропросперіс Банк

Розрахунково-касове обслуговування для бізнесу

РКО для бізнесу

Безкоштовне відкриття рахунку

до 31.08.2021

Вигідні тарифи на обслуговування

Відсотки на залишок

Оперативне проведення платежів

Надійна система клієнт-банк iFOBS

Безкоштовні консультації

Валютні операції за вигідним курсом

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводители

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления

Лучшие банковские продукты — III квартал 2021