ТАСКОМБАНК надав кредит компанії «Прометей» обсягом 10 млн доларів США на 5 років // 26.04.2021

22 квітня 2021 року АТ «ТАСКОМБАНК» і ТОВ «Компанія Прометей» підписали угоду про відкриття кредитної лінії у розмірі 10 млн доларів США на 5 років на поповнення оборотних коштів та інвестування в збільшення потужностей одночасного зберігання зернових культур і соняшнику. // 26.04.2021

Група компаній «Прометей» працює на зерновому ринку України понад 20 років. Станом на початок 2021 року «Прометей» займає п'яте місце в Україні за обсягом одночасного зберігання зернових культур і соняшнику. Наразі в арсеналі активів групи 28 елеваторних комплексів у дев'яти областях України, потужністю зберігання 1,663 млн тонн і земельний банк 20 тис. га в Миколаївській області.

Наданий ресурс допоможе підприємству продовжити активну вертикальну інтеграцію, розширити елеваторну мережу, а також дозволить збільшити власні потужності зберігання зернових культур і соняшнику.

ТАСКОМБАНК - банк з українським капіталом, який працює на вітчизняному ринку більше 30 років і особливо добре розуміє потреби своїх клієнтів. Банк активно реалізовує проекти для підтримки та розвитку українських підприємств, які є основою зростання економіки країни. Будучи одним з лідерів в обслуговування корпоративних клієнтів, ТАСКОМБАНК пропонує конкурентні умови кредитування та сприяє посиленню позицій місцевих компаній за рахунок вигідного фінансування.

Довідка: АТ «ТАСКОМБАНК» — заснований у 1989 році. Банк надає повний спектр фінансових послуг корпоративним Клієнтам, малому та середньому бізнесу й приватним особам. У 2004 році банк приєднався до Групи «ТАС», яка залишається однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. З 2019 року входить до переліку системно важливих банків. Посідає 18 місце в рейтингу НБУ за розміром активів за підсумками 4 кварталу 2020 року. Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011. Державна реєстрація №45 від 21.10.1991.

Група компаній «Прометей» чверть століття стабільно працює і розвиває аграрний сектор України. Потужна синергія: трейд і закупівля, правильно вибудувана логістика, розвинена елеваторна мережа, виробництво, дистрибуція мінеральних добрив, ЗЗР та насіння дає можливість компанії стабільно розвиватися і генерувати прибуток. Аудиторами KPMG Limited Chartered Accontants (Кіпр) підтверджені фінансові показники групи за 2019 рік - оборот - $ 222 млн, EBITDA - $ 30,5 млн. Грунтуючись на даних управлінського обліку групи за 2020 рік аналітики компанії прогнозують оборот близько $ 300 млн, EBITDA - $ 37 млн.

Опубликовано на сайте: 26.04.2021

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/266

Горячие предложения

Агропросперіс Банк

Розрахунково-касове обслуговування для бізнесу

РКО для бізнесу

Безкоштовне відкриття рахунку

до 31.08.2021

Вигідні тарифи на обслуговування

Відсотки на залишок

Оперативне проведення платежів

Надійна система клієнт-банк iFOBS

Безкоштовні консультації

Валютні операції за вигідним курсом

Агропросперіс Банк

Кредити фермерам

Кредити на обігові кошти та інвестиційні цілі

Аграрні розписки, 36 партнерських програм

Векселі, доступні кредити 5-7-9%

Швидке рішення та перерахування коштів

Без витрат на оцінку та страхування

Розумні вимоги до документів та застави

Гнучкий графік погашення

ТЕКОМ Лизинг

В гривні, в доларах США, Євро

Лізинг вантажних автомобілів

Лізинг комерційних автомобілів

Лізинг автобусів

Лізинг техніки та спецтехніки

Лізинг с/г техніки

Лізинг комерційної нерухомості

Лізинг обладнання та ін.

м. Одеса, вул. Сабанеїв міст, 5/7

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводители

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления

Лучшие банковские продукты — II квартал 2021