ТАСКОМБАНК профінансував реконструкцію готелю Premier Hotel Odesa // 21.07.2020

ТАСКОМБАНК долучився до фінансування реконструкції Premier Hotel Odesa (раніше готель «Юність») в Одесі, надавши кредит обсягом до 200 млн грн терміном на 7 років. // 21.07.2020

Після трьох років повної реконструкції, мережа готелів Premier відкрила найбільший п’ятизірковий готель в Одесі, двері якого для перших гостей відчинилися 1 липня 2020 року.

ТАСКОМБАНК приєднався до проекту фінансування на фінальній стадії реконструкції готелю, завдяки чому мережа Premier отримала довгостроковий кредит на вигідних умовах.

«ТАСКОМБАНК має вдалий досвід у кредитуванні готельного бізнесу. Позичальниками банку в різні часи були Premier Hotel Rus у Києві, Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil City Centre і BANKOTEL у Львові. Тому ми добре знаємо специфіку галузі та розуміємо потреби Premier Hotels and Resorts», — зауважила Рината Березнікова, Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК».

Для банків України та їхніх клієнтів кредитування інвестиційних проектів, зокрема будь-яких капітальних інвестицій, — досить складний процес. Оцінюючи ризики таких проектів, банки повинні враховувати всі нормативні вимоги НБУ, що є однаковими як для бізнесу, який вже працює певний період, так і для нових компаній.

Зауважимо, що кредити на інвестиційні проекти частіше отримують клієнти, які володіють іншим ефективно працюючим бізнесом або альтернативною заставою, адже можуть підтримати новий проект у період інвестиційної фази і його виходу на запланований рівень доходів.

«Одеса стає все більш популярним місцем для проведення всеукраїнських та міжнародних заходів. Конференц-інфраструктура Premier Hotel Odesa сприятиме розвитку міста, як нового напрямку для бізнес-подій. Готель зможе надати альтернативу для проведення заходів компаніям, які планували, але не змогли провести подію за кордоном», — зазначає Олег Болотов, генеральний директор мережі готелів Premier.

Довідка:

Premier Hotel Odesa розташований в одному з найпрестижніших районів міста – на Французькому бульварі неподалік Аркадії. Після реконструкції для розміщення доступно 200 номерів різних категорій. Інфраструктура комплексу представлена конференц-залами загальною площею понад 1000 м², тематичними ресторанами, wellness-центром. Premier Odesa Wellness Club буде оснащений двома басейнами: плавальним і дитячим. Відкриття заплановано на жовтень цього року. Готель став 17-м об’єктом у складі мережі Premier.

Опубликовано на сайте: 21.07.2020

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/266

Горячие предложения

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводители

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления

Лучшие банковские продукты — II квартал 2020

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com