ТАСКОМБАНК розпочав cпівпрацю в рамках спільного проекту України та ЄІБ для фінансування бізнесу // 02.08.2019

26 липня 2019 року АТ «ТАСКОМБАНК» уклав угоду з Міністерством фінансів України та Публічним акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України». // 02.08.2019

Угоду підписано в рамках реалізації спільного проекту України та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Основний кредит для малих та середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації».

Спільний Проект передбачає фінансування українських підприємств. Завдяки співпраці з ЄІБ клієнти ТАСКОМБАНКУ зможуть отримати кошти за зниженими кредитними ставками як для фінансування інвестицій, так і оборотного капіталу.

У рамках спільного Проекту України та ЄІБ в ТАСКОМБАНКУ отримати кредит зможуть приватні підприємства у розмірі до 25 млн євро. Також фінансування надаватиметься проектам в області розвитку приватного бізнесу будь-якого розміру, енергоефективності та відновлюваних джерел енергії, екологічної інфраструктури та комунікаційних технологій, пом’якшення наслідків та адаптація до змін клімату.

«Як банку зі 100%-м українським капіталом, нам досить складно конкурувати вартістю ресурсів з державними банками та банками з іноземним капіталом. Тому співпраця з міжнародними фінансовими організаціями та партнерами щодо фінансування бізнесу є одним з важливих стратегічних кроків ТАСКОМБАНКУ, направлених на кредитування реального сектору економіки. Не виключено, що в майбутньому ми продовжимо співпрацю з Мінфіном та ЄІБ та розглянемо можливість збільшення обсягів фінансування, якщо звичайно відчуємо підвищення інтересу бізнесу до програми кредитування», — підкреслив Перший Заступник Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК» Володимир Дубєй.

Опубликовано на сайте: 02.08.2019

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/266


Горячие предложения

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и кодРейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводитель

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления

© 2006–2019

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com