ТОВ “ЕНЕРГО ТРЕЙД ІНВЕСТ” залучив фінансування в ТАСКОМБАНКУ на поповнення оборотного капіталу // 21.04.2022

В умовах воєнного стану банки мають активізувати кредитну діяльність аби тисячі підприємців змогли відновити й модернізувати виробництво, адаптувавши його до нових умов. // 21.04.2022

ТАСКОМБАНК докладає максимум зусиль, щоб сприяти кредитуванню реального сектору в цих складних умовах. Розширення дії пільгових державних програм, дозволяє надавати бізнесу спрощений доступ до кредитів, тож Банк продовжує підтримувати клієнтів, надаючи доступне фінансування з урахуванням ситуації, яка складається в різних областях країни.

Наразі оновлено кредитну лінію для ключового постачальника топливно-мастильних матеріалів у Західному регіоні - ТОВ “ЕНЕРГО ТРЕЙД ІНВЕСТ”, що забезпечить безперебійне функціонування всіх сфер і напрямків діяльності в регіоні.

«Кредитна лінія вже відкрита у ТАСКОМБАНКУ та використовується компанією для закупівлі сировини. Ми дякуємо за підтримку в цей надскладний час та цінуємо нашу співпрацю з ТАСКОМБАНКОМ, який підтримує вітчизняних підприємців та допомагає створювати сприятливі умови для функціонування, зокрема нашого підприємства”, - зазначив представник ЕНЕРГО ТРЕЙД ІНВЕСТ.

“Незважаючи на складний воєнний час, ТАСКОМБАНК продовжує підтримувати бізнес, надаючи фінансування, як своїм діючим клієнтам, так і залучаючи до співпраці нових представників вітчизняного підприємництва. Один з пріоритетних напрямків сьогодні є підтримка представників паливно-енергетичного комплексу, адже їх продукція наразі стратегічна і є ключовою складовою забезпечення життєдіяльності країни. Співпраця з ТОВ “ЕНЕРГО ТРЕЙД ІНВЕСТ” – це запорука стабільної роботи агропідприємств, автобаз, АЗС та соціальної інфраструктури регіону в цілому”, - підкреслив Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Олег Поляк.

Для довідки

ТОВ «ЕНЕРГО ТРЕЙД ІНВЕСТ». Основний вид діяльності - оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами. Основні споживачі - агропідприємства, автобази, підприємства , які займаються розробкою кар’єрів, а також дрібні дилери. Також, 30% реалізації проходить через мережу з АЗС під власною торговою маркою VT Petroleum, яких зараз нараховується близько 20. З кінця 2020 року підприємство займається реалізацією скрапленого газу та газового конденсату.

РАЗОМ ЗМОЖЕМО ВСЕ!

Опубликовано на сайте: 21.04.2022

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/266

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Получать все новости и статьи сайта в одном email в день?

также следить за новостями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводители

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления