АТ "КІБ" продовжує на 3 місяці термін дії особистих та корпоративних платіжних карток // 25.03.2020

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», запроваджено карантин на всій території України. Враховуючи зазначене, з урахуванням вимог та рекомендацій Національного Банку України, викладених у листі від 23 березня 2020 року №57-0009/15193 «Щодо технічної реалізації продовження терміну дії платіжних карток», // 25.03.2020

АТ "КІБ" продовжує термін дії особистих та корпоративних платіжних карток, випущених Банком, термін дії яких завершується в березні та квітні 2020 року, додатково на строк 3 місяці для надання Клієнтам можливості здійснювати наступні види безготівкових операцій:
 
  • розрахунки в торгово-сервісних мережах;
  • оплата в мережі Інтернет.
Водночас зазначаємо, що АТ "КІБ" автоматично робить перевипуск карток Клієнтів, відповідно до строків, вказаних на картці (у разі, якщо карткою користувалися хоча б один раз протягом останніх трьох місяців). Тож, якщо строк дії платіжної картки спливає під час карантину, картку буде перевипущено і вона чекатиме Вас у відділенні Банку, де обслуговується картковий рахунок. Таким чином Ви можете або отримати у відділенні Банку  нову перевипущену картку, або використовувати стару картку для розрахунку в торгово-сервісних мережах та в мережі Інтернет ще протягом трьох місяців.
  
Нагадуємо, що на час карантину Комерційний Індустріальний Банк змінив режим роботи відділень, які обслуговують Клієнтів. Зверніть увагу, що відділення Банку працюють із перервами на провітрювання та дезінфекцію приміщення. Також Банк обмежив кількість клієнтів, які можуть одночасно перебувати у відділенні — до 5 осіб та дотримуватись дистанції не менше 1 метру від інших відвідувачів. За наявності у Клієнта симптомів хвороби Банк має право відмовити в обслуговуванні такого Клієнта у відділенні Банку. Ми цінуємо безпеку наших Клієнтів та співробітників, тому просимо усіх Клієнтів відвідувати відділення у масках.
 
Залишайтеся вдома та будьте здорові!

Опубликовано на сайте: 25.03.2020

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/180

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводитель

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com