Розраховуйтесь карткою карткою Mastercard від АТ "КІБ" та вигравайте квитки на казкове зимове шоу "Winterra. Легенда казкового краю"!

Розраховуйтеся карткою Mastercard від АТ КІБ, реєструйтеся в програмі Mastercard Більше чи та Mastercard Більше Black та вигравайте квитки на нове зимове шоу Winterra. Легенда казкового краю. // 22.12.2018

Переможці акції спостерігатимуть історію про захопливі пригоди з найкращих місць та отримають можливість потрапити за лаштунки й зробити фото з героями шоу. Пориньте у захопливі пригоди напередодні Нового року!
 
Що більше разів ви обміняєте 10 балів, то вищі ваші шанси на виграш. Шоу відбуватиметься у Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ). Подробиці щодо дат та часу проведення шоу ви можете дізнатися в офіційних правилах акції.
 
Період дії промо для держателів карток Mastercard® (крім карток Maestro), зареєстрованих в програмі Mastercard Більше, з 20.12.2018 до 16.01.2019.
 
Період дії промо для держателів карток Mastercard® таких типів: World Elite, World Black - з 20.12.2018 до 09.01.2019
 
 
 

Опубликовано на сайте: 22.12.2018

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/180Актуальные обзоры банковского рынка для бизнеса на ваш e-mail!


Путеводитель

Кредит предприятию и частному предпринимателю (СПД)

Кредиты для бизнеса и частных предпринимателей в Украине (ЧП, СПД): ставки, порядок предоставления

Видео путеводитель