Банк VTB (Украина): Государственное ипотечное учреждение приняло решение о расторжении договора об обслуживании ипотечных кредитов с АО "ВТБ БАНК"

ПОВІДОМЛЕННЯ // 13.12.2018

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВТБ БАНК», Ідентифікаційний код 14359319, місцезнаходження якого 01004, м. Київ, бул. Тараса Шевченка/вул. Пушкінська, буд. 8/26,  (далі – Банк), повідомляє що Державна іпотечна установа прийняла рішення про розірванням Договору про обслуговування іпотечних кредитів № 17 від 30.11.2007 року (надалі - Договір), укладеного між Банком та Державною іпотечною установою, зобов’язала Банк припинити здійснювати обслуговування іпотечних кредитів, які були передані Державній іпотечній установі відповідно до Договору.

На підставі вищезазначеного, Банк повідомляє  Вас про припинення обслуговування  Договору про іпотечний кредит  (надалі – Кредитний договір)з 17.12.2018 року.

Припинення обслуговування Кредитного договору відбувається за ініціативою Державної іпотечної установи і не призводить до жодної зміни обсягу прав Боржника/Поручителя/Майнового поручителя і зобов’язань за Кредитним договором та будь-якими договорами забезпечення, укладеними в забезпечення зобов’язань Позичальника за Кредитним договором. Зокрема, розмір платежів залишається таким, як визначено Кредитним договором.  

Відповідно до Повідомлення Державної іпотечної установи, починаючи з 17.12.2018 року зарахування платежів за Кредитним договором необхідно здійснювати за наступними реквізитами:  

1.    Платник:  ПІБ позичальника за договором про іпотечний кредит.

2.    Отримувач:  Державна іпотечна установа, код ЄДРПОУ 33304730 

3.  Поточні рахунки:

№ 2650180354 Банк отримувача: АБ «Укргазбанк», код банку (МФО) 320478 (комісія за приймання платежу відповідно тарифів банку – 1 грн. за платіж)

або            

№ 26505302869 Банк отримувача: АТ «Ощадбанк», код банку (МФО) 300465 (комісія за приймання платежу відповідно тарифів банку - 0,8% від суми платежу, але не менше 5,00 грн. за кожний платіж)             

4.  Призначення платежу: ідентифікаційний номер позичальника; прізвище, ім’я, по-батькові (повністю) позичальника; платіж згідно договору про іпотечний кредит (зазначити номер та дату договору про іпотечний кредит); (період, за який сплачується платіж).

Починаючи з 17 грудня 2018 року Банк не прийматиме платежі за Кредитними договорамита в разі їх надходження до Банку, вони будуть вважатися як такі, «що зараховані на рахунок неналежного отримувача» з усіма наслідками, передбаченими Законом України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні».Окремо зазначаємо, що комісія за приймання платежів відповідними банками оформлюється окремим прибутковим документом (квитанцією).  

З усіх питань прохання звертатися до ДІУ за телефоном +38 (044) 207-14-00 

 

Опубликовано на сайте: 13.12.2018

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/558Актуальные обзоры банковского рынка для бизнеса на ваш e-mail!


Путеводитель

Как выбрать тарифный пакет РКО: шаг за шагом

Prosto слишком часто при выборе тарифа расчетно-кассового обслуживания предприниматели уделяют основное внимание стоимости открытия и обслуживания счета. В итоге, они зачастую приобретают более дорогой тарифный пакет, чем тот, у которого поначалу обслуживание стоило больше, но некоторые транзакции были дешевле. Путеводитель по выбору тарифного пакета РКО с учетом всех его параметров предлагает Prostobiz.ua.

Видео путеводитель