Кредобанк співпрацюватиме з кіберполіцією України // 29.06.2021

Кредобанк підписав Меморандум про співпрацю з Департаментом кіберполіції Національної поліції України. Документ передбачає співпрацю та координацію спільної роботи із протидії кіберзлочинності та попередження кіберзлочинів в Україні. // 29.06.2021

Серед передбачених у меморандумі заходів – проведення спільних заходів з протидії кіберзлочинності, обмін у дозволених законодавством межах інформацією та аналітично-довідковими даними щодо інцидентів комп’ютерної безпеки та кіберзлочинів, що вчиняються у національному сегменті мережі Інтернет, підготовка методологічних рекомендацій щодо спільних дій у разі кібератак чи кібертероризму, взаємодія з попередження витоків у мережу Інтернет інформації з обмеженим доступом та взаємодія у визначеному законодавством порядку при проведенні досудового розслідування за фактом вчинення кіберзлочинів.  

«Ми завжди раді налагодженню співпраці із банківськими установами, адже завдяки обміну інформацією вдається підвищити ефективність розслідування платіжного шахрайства та злочинів у фінансовій сфері» - зазначив начальник Департаменту кіберполіції Національної поліції України Олександр Гринчак.

«Кредобанк приділяє максимальну увагу захисту фінансової інформації та веде активну роботу з протидії шахрайствам відносно наших клієнтів та банку, зокрема кіберзлочинам. Підписання меморандуму та співпраця з Департаментом кіберполіції Національної поліції України допоможе нам бути максимально поінформованими щодо сучасних тенденцій у цій сфері та ще ефективніше протистояти кіберзлочинам та іншим можливим загрозам», говорить Директор виконавчий-директор центру інформаційної безпеки АТ «Кредобанк» Богдан Горохівський.

Опубликовано на сайте: 29.06.2021

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/186

Горячие предложения

ТЕКОМ Лизинг

В гривні, в доларах США, Євро

Лізинг вантажних автомобілів

Лізинг комерційних автомобілів

Лізинг автобусів

Лізинг техніки та спецтехніки

Лізинг с/г техніки

Лізинг комерційної нерухомості

Лізинг обладнання та ін.

м. Одеса, вул. Сабанеїв міст, 5/7

Bookeeper

295 грн. у місяць

Онлайн бухгалтерія

для ФОП і малого бізнесу

перші 30 днів безкоштовно!

Агропросперіс Банк

Кредити фермерам

Кредити на обігові кошти та інвестиційні цілі

Аграрні розписки, 36 партнерських програм

Векселі, доступні кредити 5-7-9%

Швидке рішення та перерахування коштів

Без витрат на оцінку та страхування

Розумні вимоги до документів та застави

Гнучкий графік погашення

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводители

Как выбрать тарифный пакет РКО: шаг за шагом

Prosto слишком часто при выборе тарифа расчетно-кассового обслуживания предприниматели уделяют основное внимание стоимости открытия и обслуживания счета. В итоге, они зачастую приобретают более дорогой тарифный пакет, чем тот, у которого поначалу обслуживание стоило больше, но некоторые транзакции были дешевле. Путеводитель по выбору тарифного пакета РКО с учетом всех его параметров предлагает Prostobiz.ua.

Лучшие банковские продукты — II квартал 2021