МТБ БАНК: Щодо зміни реквізитів поточних рахунків у зв’язку з змінами плану рахунків бухгалтерського обліку банків України // 21.10.2020

Змінами до Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України, затвердженими постановою Правління Національного банку України від 20 серпня 2020 року № 123, передбачено здійснення обліку залишків коштів суб'єктів незалежної професійної діяльності за новими балансовими рахунками 2621 "Кошти на вимогу суб'єктів незалежної професійної діяльності" та 2624 "Кошти, що отримані суб'єктами незалежної професійної діяльності". // 21.10.2020

У зв’язку з цим та згідно п. 2.7.13 розділу 2 Договору про комплексне банківське обслуговування суб’єктів господарювання,  повідомляємо що 26 жовтня 2020р. ваші поточні рахунки  будуть змінені на б/р 2621. Поточний рахунок на б/р 2620 буде закрито  29 жовтня 2020р.. Зазначені зміни не потребують внесення змін до цього Договору та Заяви про приєднання.

Звертаємо Вашу  увагу на необхідність  повідомити  всіх  Ваших партнерів / контрагентів щодо зміни номерів поточних рахунків.

Повідомлення про зміну номерів рахунків  розміщене на Сайті Банку www.mtb.ua та на інформаційних дошках у відділеннях Банку. Додатково, Вам  буде відправлено інформацію з новими реквізитами рахунку засобами Системи ДБО, або на Вашу адресу (місцезнаходження для листування), що вказана в Заяві про приєднання. Отримати нові реквізити Вашого рахунку можна у відділеннях Банку.

Опубликовано на сайте: 21.10.2020

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/195

Горячие предложения

ТЕКОМ Лизинг

в гривне, в долларах США, Евро

Лизинг грузовых автомобилей

Лизинг коммерческих автомобилей

Лизинг автобусов

Лизинг техники и спецтехники

Лизинг с/х техники

Лизинг комм. недвижимости

Лизинг оборудования и др.

г. Одесса, ул. Сабанеев мост, 5/7

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводители

Как выбрать тарифный пакет РКО: шаг за шагом

Prosto слишком часто при выборе тарифа расчетно-кассового обслуживания предприниматели уделяют основное внимание стоимости открытия и обслуживания счета. В итоге, они зачастую приобретают более дорогой тарифный пакет, чем тот, у которого поначалу обслуживание стоило больше, но некоторые транзакции были дешевле. Путеводитель по выбору тарифного пакета РКО с учетом всех его параметров предлагает Prostobiz.ua.

Лучшие банковские продукты — III квартал 2020