РЕНОМЕ СМАРТ і ТАСКОМБАНК презентували рішення для заміни каси підприємств та банківських відділень на Ukrainian CFO Forum // 09.11.2021

22 жовтня РЕНОМЕ СМАРТ разом із ТАСКОМБАНКОМ взяли участь в Ukrainian CFO Forum, присвяченому сучасним технологіям та актуальній інформації з управління фінансами. // 09.11.2021

Директор департаменту розвитку бізнесу РЕНОМЕ СМАРТ Андрій Костенко розповів, чому традиційні касові вузли втрачають свою актуальність та презентував новинку - автоматизовану касу.

Програмне рішення консолідує низку функцій: залучення та утримання клієнтів, автоматизований касир 24/7, оплату в гривні та в іноземній валюті, миттєве онлайн зарахування коштів на рахунок і відображення у власній ERP системі, швидке прийняття рішень з фінансового моніторингу, економічну ефективність, оптимізацію витрат та збільшення прибутку.

“Гнучкість - основа того, що ми робимо. Наші розробки спрощують складні процеси, оптимізують їх та легко інтегруються з стороннім програмним забезпеченням,” – коментує Андрій Костенко.

ТАСКОМБАНК надає інфраструктуру для реалізації платежів та алгоритм для виконання положень законодавства щодо фінансового моніторингу.

«Завдяки такому рішенню клієнти віддалених точок продажу мають змогу на місці проводити готівкові оплати із онлайн-зарахуванням на поточний рахунок отримувачів коштів, а фінансова служба підприємств-отримувачів коштів вирішує три свої ключові завдання: закриття каси підприємства, скорочення витрат на оренду повноцінного банківського відділення та прискорення обігу коштів для їх подальшого використання,» – зазначив Олександр Крук, директор департаменту торгівельного фінансування та факторингових операцій ТАСКОМБАНКУ.

Автоматизовану касу можуть використовувати у роботі центри видачі замовлень інтернет магазинів, дистриб’юторські компанії, служби кур'єрської доставки, рітейлові мережі, забудовники, автосалони, СІТ-компанії, банки тощо.

Опубликовано на сайте: 09.11.2021

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/266

Горячие предложения

Агропросперіс Банк

Кредити на розвиток бізнесу

Кредити для бізнесу

Сума: до 1 млн. дол. або еквівалент у гривні

Термін: обігові кошти – до 2 років, інвестиційні цілі – до 5 років

Овердрафти: без обов’язкової застави з періодом безперервного користування коштами до 90 днів

Агропросперіс Банк

Розрахунково-касове обслуговування для бізнесу

РКО для бізнесу

Безкоштовне відкриття рахунку

до 31.08.2021

Вигідні тарифи на обслуговування

Відсотки на залишок

Оперативне проведення платежів

Надійна система клієнт-банк iFOBS

Безкоштовні консультації

Валютні операції за вигідним курсом

Агропросперіс Банк

Кредити фермерам

Кредити на обігові кошти та інвестиційні цілі

Аграрні розписки, 36 партнерських програм

Векселі, доступні кредити 5-7-9%

Швидке рішення та перерахування коштів

Без витрат на оцінку та страхування

Розумні вимоги до документів та застави

Гнучкий графік погашення

Хотите получать уведомление на ваш email, когда мы опубликуем новые статьи?

также следить за обновлениями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводители

Как выбрать тарифный пакет РКО: шаг за шагом

Prosto слишком часто при выборе тарифа расчетно-кассового обслуживания предприниматели уделяют основное внимание стоимости открытия и обслуживания счета. В итоге, они зачастую приобретают более дорогой тарифный пакет, чем тот, у которого поначалу обслуживание стоило больше, но некоторые транзакции были дешевле. Путеводитель по выбору тарифного пакета РКО с учетом всех его параметров предлагает Prostobiz.ua.