SmartFin.UA відтепер у Бізнес-каталозі ТАС24 Бізнес! // 16.12.2019

Сьогодні ми додали новий класний сервіс нарахування заробітної плати та кадрового обліку до Бізнес-каталогу ТАС24 Бізнес - SmartFin.UA. І для наших клієнтів як завжди супер-бонус — 20% знижки назавжди! // 16.12.2019

Програма має найширший на ринку функціонал для нарахування заробітної плати. Всього за кілька кліків ви можете налагодити процес розрахунку зарплати, авансу, податків, відпускних, лікарняних, декретних, індексації, побудувати будь-які графіки роботи з урахуванням вимог трудового законодавства до норм тривалості робочого часу, автоматично заповнити кадрові документи та сформувати звіти. Робота з сервісом SmartFin.UA відбувається у форматі підписки зі щомісячною оплатою.

Вам не потрібно встановлювати жодних програм на комп’ютер, адже всі процеси відбуваються в хмарному середовищі. Завдяки цьому працювати з програмою можна з будь-якого пристрою в будь-який час і з будь-якої куточки світу.

Заходьте в Бізнес- каталог ТАС24 Бізнес, знаходьте SamrtFin.UA і нараховуйте зарплату легко, зручно і за ексклюзивною ціною!

Опубликовано на сайте: 16.12.2019

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/266

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводитель

Как выбрать тарифный пакет РКО: шаг за шагом

Prosto слишком часто при выборе тарифа расчетно-кассового обслуживания предприниматели уделяют основное внимание стоимости открытия и обслуживания счета. В итоге, они зачастую приобретают более дорогой тарифный пакет, чем тот, у которого поначалу обслуживание стоило больше, но некоторые транзакции были дешевле. Путеводитель по выбору тарифного пакета РКО с учетом всех его параметров предлагает Prostobiz.ua.

© 2006–2020

ООО «Простобанк Консалтинг»

Код ЄДРПОУ: 35454764

Адрес и телефон «Простобанк Консалтинг»

Email: info@prostobank.com