ТАСКОМБАНК: Акція для нових та діючих клієнтів малого та середнього бізнесу // 19.04.2022

Шановні клієнти! // 19.04.2022

з 15 квітня до 31 травня 2022 року ТАСКОМБАНК проводить акцію для нових та діючих клієнтів малого та середнього бізнесу, які підключаться або перейдуть на обслуговування на тарифний пакет «ТАС-МАКСИМУМ».

ТАСКОМБАНК пропонує клієнтам відкриття та обслуговування поточних рахунків, забезпечуючи своєчасний, надійний та вигідний сервіс у системному банку.

Хто може брати участь в акції?

Нові клієнти банку, яких підключено в період дії акції на обслуговування у межах тарифного пакету «ТАС-МАКСИМУМ» та залишок коштів на рахунку яких протягом поточного календарного місяця становив не менш ніж 100 000 (сто тисяч гривень) 00 коп. кожного дня.

Діючі клієнти банку, які перевелись на обслуговування на тарифний пакет «ТАС-Максимум» в період дії акції. Незнижувальний залишок коштів на рахунку клієнта протягом поточного календарного місяця становив не менш ніж 100 000 (сто тисяч гривень) 00 коп. кожного дня.

Що Ви отримуєте?

Обслуговування в рамках Тарифного пакету «ТАС-МАКСИМУМ» протягом трьох місяців з дати підключення, за умови наявності залишків на рахунку, не тарифікується.

Акція діє у всіх відділеннях ТАСКОМБАНКУ.

Тарифний пакет «ТАС-МАКСИМУМ» — це максимум фінансових можливостей для вашого бізнесу.

В тарифний пакет «ТАС-МАКСИМУМ» входить:

  • відкриття рахунку;
  • підключення до Комплексу електронного банкінгу;
  • відкриття двох корпоративних карток;
  • 150 платежів на місяць з використанням Комплексу електронного банкінгу ;
  • консультації персонального менеджера;
  • інші привілеї та зручності. ⠀

ТАСКОМБАНК входить до переліку системних банків і виконує усі підвищені вимоги регулятора для забезпечення надійної діяльності фінансової установи.

Більш детальну інформацію щодо повного спектра послуг за тарифном пакетом «ТАС-МАКСИМУМ» ви можете отримати за посиланням або у персонального менеджера у відділенні.

Опубликовано на сайте: 19.04.2022

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/266

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Получать все новости и статьи сайта в одном email в день?

также следить за новостями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводители

Как выбрать тарифный пакет РКО: шаг за шагом

Prosto слишком часто при выборе тарифа расчетно-кассового обслуживания предприниматели уделяют основное внимание стоимости открытия и обслуживания счета. В итоге, они зачастую приобретают более дорогой тарифный пакет, чем тот, у которого поначалу обслуживание стоило больше, но некоторые транзакции были дешевле. Путеводитель по выбору тарифного пакета РКО с учетом всех его параметров предлагает Prostobiz.ua.