ТАСКОМБАНК: Сильний продукт змінює весь ринок

Олександр Ніколенко, заступник голови правління ТАСКОМБАНКУ, керівник онлайн-банку ТАС24 Бізнес— про принципово новий і комфортний банківський сервіс для малого і середнього бізнесу. // 23.11.2018

Якщо зазирнути в будь-який сучасний підручник економіки, неодмінно знайдемо там твердження про те, що малий і середній бізнес — це динамічна і перспективна частка економіки. Зрозуміло, банки розглядають перспективу розвитку цього сегмента економіки як цікаву можливість і для себе. Тому практично у кожного банку є «пропозиція для МСБ». Однак, поклавши руку на серце, банкіри визнають, що малі та середні підприємства поки що не приносять банкам істотних прибутків. Але може бути, все-таки є якась бізнес-модель, що дає змогу зробити співпрацю з МСБ прибутковою для банку і привабливою для самих підприємців?

Таку модель не так складно сформувати, якщо з'ясувати основні потреби, які є наразі у малих і середніх підприємців. Ось чого вони справді потребують:

  • максимальна простота і зрозумілість усіх продуктів і процесів;
  • максимальна швидкість усіх процесів;
  • максимальна зручність під час вибору часу і місця отримання фінансових послуг.

Малий і середній бізнес справді гостро потребує того, щоб банківські послуги були гранично прості. Причина — зрозуміла: МСБ не може тримати великий штат співробітників бухгалтерії, наймати фінансових директорів, як це роблять великі підприємства. Мало того, в цілковитій більшості випадків приватні підприємці, власники бізнесу, займаються фінансами самостійно. Відповідно простота, зручність і швидкість — ключові потреби МСБ і, одночасно, — чинники успіху для банків під час роботи з такими клієнтами.

Тому ті банки, які роблять ставку на складні послуги, не досягнуть успіху у приватних підприємців. Зараз головний секрет успіху — простота і зручність. І не декларовані, а реальні. Легко це задекларувати, але набагато складніше реалізувати. Тому що у МСБ суми в обігу відносно невеликі, а витрати праці й часу банкірів такі самі, як і для великих підприємств. Зазвичай у банків є два основних напрями бізнесу: роздріб і корпоративний сектор. У роздрібному секторі все сфокусовано на граничному спрощенні продуктів та процесів. У корпоративному секторі особливого спрощення не потрібно, оскільки там на боці клієнтів із банками взаємодіють професійні фінансисти.

А ось золотої середини немає. Немає моделі, що дає можливість обслуговувати бізнес-клієнтів так само просто, зрозуміло і зручно, як роздрібних клієнтів, але виходячи з потреб бізнесу. Нині для успішного розвитку сервісу МСБ у будь-якого банку є дві робочі альтернативи: будувати бізнес-підрозділ МСБ на підґрунті роздрібної моделі або створювати такий сервіс з нуля. Поки інші лише намагаються реалізувати щось подібне, ТАСКОМБАНК уже створив унікальний фінансовий сервіс, який ідеально поєднує потреби підприємців та інтереси банку. Це «ТАС24 Бізнес» — перший у країні онлайн-банк для малого і середнього бізнесу. У чому його переваги?

Тут реалізовано на 100% онлайн-формат — від відкриття рахунку до щоденних операцій. У зв'язку з вимогою законодавства про один особистий контакт «ТАС24 Бізнес» знайшов оригінальне рішення з високою економічною ефективністю, широкою географією і максимальним комфортом для клієнтів — першим серед усіх конкурентів залучив до співпраці кур'єрські служби. Поки що «ТАС24 Бізнес» залишається єдиним банком, що використовує таку модель. Важливо, що саме така модель робить фінансові послуги «ТАС24 Бізнес» доступними для будь-якого підприємця у будь-якому куточку країни. Адже кур'єрська служба доставить нашу «Картку для бізнесу» навіть у заметене снігом карпатське село і клієнту «ТАС24 Бізнес» насправді не потрібно буде нікуди їхати, щоб розпочати фінансові операції і в Україні, і за її межами.

Сьогодні багато банків декларують онлайн обслуговування для МСБ. Але насправді виявляється, що в онлайні можна тільки подати заявку. А потім підприємець повинен зібрати стоси паперових документів і вирушати до відділення банку. І навіть якщо у деяких банках для відкриття рахунку може приїхати мобільний банкір, то для зміни тарифного плану або для відкриття валютного рахунку підприємцю все одно треба їхати в банк, і тільки в те відділення, де було відкрито рахунок. Отже, якщо ви знаходитесь в іншому місті – для вас закінчується не тільки онлайн, а й офлайн.

Онлайн-банк забезпечує ідеальну зручність для підприємців, оскільки відкриває доступ до фінансових і нефінансових послуг із будь-якої точки світу у режимі 24/7. Безпаперові та автоматичні операції — це основа, на якій побудовано наш сервіс для малого і середнього бізнесу. Для «ТАС24 Бізнес» було створено спеціальну технологічну платформу, яка не тільки істотно скоротила вартість надання послуг, а й значно підвищила безпеку операцій. Адже електронний цифровий підпис набагато надійніший традиційного, який можна поставити під сумнів і оскаржити.

«ТАС24 Бізнес» будувався від фундаменту саме для потреб малого та середнього бізнесу, а не перебудовувався на основі старої бюрократичної паперової системи. Завдяки цьому нам вдалося зробити продукти «ТАС24 Бізнес» максимально комфортними, наблизивши бізнес-продукти до стилю роздрібних сервісів банк максимально спростив взаємодію з приватними підприємцями і тепер говорить з ними однією мовою.

Сильний продукт приносить зміни всього ринку, і ТАСКОМБАНК, на базі якого було створено перший онлайн-банк для малого і середнього бізнесу — «ТАС24 Бізнес», запровадив нову бізнес-модель і встановив для всього ринку новий стандарт якості роботи з приватними підприємцями. Це — потужний виклик іншим банкам, побачимо, хто буде готовий його прийняти. Однак і сам «ТАС24 Бізнес» продовжує розвиватися — анонсується запуск таких сервісів для МСБ як онлайн бухгалтерія, спеціальні кредитні пропозиції для роздрібної торгівлі, платіжні сервіси, що підтримують QR-коди.

До речі, саме зараз найкращий час випробувати всі переваги справжнього онлайн-банку, адже нині діє акція по депозитах: +2% до базової ставки у разі оформленні депозиту онлайн через «ТАС24 Бізнес», а відкриття рахунку для приватних підприємців цілком безкоштовне. Варто спробувати справжні фінансові онлайн-послуги на 24b.tascombank.ua!

Опубликовано на сайте: 23.11.2018

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/266Актуальные обзоры банковского рынка для бизнеса на ваш e-mail!


Путеводитель

Как выбрать тарифный пакет РКО: шаг за шагом

Prosto слишком часто при выборе тарифа расчетно-кассового обслуживания предприниматели уделяют основное внимание стоимости открытия и обслуживания счета. В итоге, они зачастую приобретают более дорогой тарифный пакет, чем тот, у которого поначалу обслуживание стоило больше, но некоторые транзакции были дешевле. Путеводитель по выбору тарифного пакета РКО с учетом всех его параметров предлагает Prostobiz.ua.

Видео путеводитель