ТАСКОМБАНК: ТАС24 Бізнес видав першу тисячу беззаставних кредитів // 18.06.2019

Онлайн банк для малого та середнього бізнесу ТАС24 Бізнес видав першу тисячу беззаставних кредитів на загальну суму більше 220 млн грн. // 18.06.2019

ТАС24 Бізнес, створений для фінансування розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, відкрив перший клієнтський рахунок у грудні 2017 року. А рівно рік тому в банку з’явились перші беззаставні кредити, що надаються за спрощеною процедурою. На сьогодні лінійка беззаставних кредитів складається з Кредиту на розвиток бізнесу, Поновлювальної кредитної лінії та Кредитного ліміту на поточний рахунок.

Вся лінійка була розроблена з однією головною метою - створити для підприємців максимально прості та справді доступні кредитні продукти. Відсутність застави - не єдина риса доступності. Всі беззаставні кредити оформлюються та погашаються у 100%-му онлайн форматі без жодного візиту до відділення, пакет документів для отримання кредиту мінімальний, рішення приймається за 24 години, відсутні будь-які приховані платежі та додаткові комісії, можливе дострокове погашення також без додаткових комісій. Суми кредитів дозволяють малому та середньому бізнесу повністю задовольнити свої бізнес-потреби: Кредит на розвиток бізнесу та Відновлювальна кредитна лінія для ФОПів - до 500 тис грн, для юридичних осіб - до 1 млн грн, Кредитний ліміт на поточний рахунок для ФОПів до 200 тис грн, для юридичних осіб - до 500 тис грн. Найбільшою популярністю серед представників МСБ користується Кредит на розвиток бізнесу, адже він може бути використаний на будь-які цілі, передбачає щомісячне погашення рівними частинами, з вартістю всього 1,99% на місяць.

“Ми розуміємо, що кредити для малого та середнього бізнесу, повинні перш за все бути доступними. А підприємці далеко не завжди мають власність, яка може виступити в ролі застави. Тому ми створили і активно розвиваємо три види беззаставних кредитів, які закривають всі основні потреби наших клієнтів. На сьогодні доля беззаставних кредитів складає менше чверті загального кредитного портфелю нашого банку, і ми бачимо значний потенціал зростання саме у цьому напрямку”, - коментує Олександр Ніколенко, керівник онлайн банку ТАС24 Бізнес.

Опубликовано на сайте: 18.06.2019

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: http://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/266

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Bookeeper

295 грн. в месяц

Онлайн бухгалтерия

для ФОП и малого бизнеса

первые 30 дней бесплатно!Путеводитель

Как выбрать тарифный пакет РКО: шаг за шагом

Prosto слишком часто при выборе тарифа расчетно-кассового обслуживания предприниматели уделяют основное внимание стоимости открытия и обслуживания счета. В итоге, они зачастую приобретают более дорогой тарифный пакет, чем тот, у которого поначалу обслуживание стоило больше, но некоторые транзакции были дешевле. Путеводитель по выбору тарифного пакета РКО с учетом всех его параметров предлагает Prostobiz.ua.

Видео путеводитель