ТАСКОМБАНК запровадив можливість дистанційного відкриття рахунків для бізнес-клієнтів та клієнтів Private banking // 04.04.2022

Розуміючи ситуацію та умови в яких сьогодні працює бізнес, ми запровадили механізм дистанційного подання документів до Банку для відкриття рахунків. // 04.04.2022

Відтепер корпоративні клієнти та клієнти Private banking, які не мають фізичної можливості відвідати відділення Банку, зможуть дистанційно подати до ТАСКОМБАНКУ пакет документів для заключення договору щодо обслуговування. Запропонований механізм передбачає подання документів з використанням електронного цифрового підпису, відео ідентифікації та верифікації.

Хто зможе скористатися пропозицією

Дистанційно подати документи на відкриття рахунку зможуть корпоративні клієнти та клієнти сегменту Private banking, які не мають фізичної можливості відвідати відділення Банку. Зокрема ті, хто знаходиться на прифронтових територіях або територіях під загрозою тимчасової окупації.

Який механізм подачі документів

  • У разі необхідності пакет документів на відкриття рахунку подається в сканованому вигляді в файлі PDF з використанням кваліфікованого електронного підпису підписанта договору.

  • Після перевірки службами Банку документів та кваліфікованого електронного підпису, проводиться онлайн-ідентифікація та верифікація клієнта.

  • Договір щодо обслуговування підписується кваліфікованим електронним підписом, після чого відкривається рахунок.

Отримати додаткову інформацію щодо пакету документів на відкриття рахунку саме для Вашої компанії можна звернувшись до банку з листом на адресу [email protected]

Менеджер Банку зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Опубликовано на сайте: 04.04.2022

Автор: Простобанк Консалтинг

Источник: https://www.prostobank.ua/spravochniki/banki/id/266

Горячие предложения

Кредиты на карту

более 30 онлайн-сервисов!

Ставка - от 0.01%

Срок - до 180 дней

Сумма - до 20 000 грн.

Документы - паспорт и код

Получать все новости и статьи сайта в одном email в день?

также следить за новостями сайта можно в Facebook Instagram Twitter Viber Telegram

Рейтинги услуг банков для бизнеса

Путеводители

Как выбрать тарифный пакет РКО: шаг за шагом

Prosto слишком часто при выборе тарифа расчетно-кассового обслуживания предприниматели уделяют основное внимание стоимости открытия и обслуживания счета. В итоге, они зачастую приобретают более дорогой тарифный пакет, чем тот, у которого поначалу обслуживание стоило больше, но некоторые транзакции были дешевле. Путеводитель по выбору тарифного пакета РКО с учетом всех его параметров предлагает Prostobiz.ua.